Şüpheli.Net - Şüphe Tek Gerçektir …

Vodafone Günlük Cepnet (Sınırsız)

4 sene önce yayınlanan bu yazı tarafından Cep Telefonu, Detay Bilgi kategorisine eklenmiş.

Türkiye’de de hizmet veren Vodafone’un 3g alt yapısı gerçekten de çok iyi. Kendi deneyimlerime dayanarak söyleyebilirim ki İstanbul’dan Çanakkale’nin en ücra köyüne, Malatya’nın dağına hatta yaptığım tren yolculuklarında düz ovanın ortasında bile her zaman internete bağlanabildim Vodafone’un 3g hizmeti ile.

Vodafone pek çok 3g internet paketi sunmakta. Bunlarda bir tanesi de Günlük Cepnet adlı sınırsız paket. Açıkçası bu paket acil durum paketi denilebilecek bir niteliğe sahip, zira hafta boyunca her gün bu paketi almak çok mantıklı bir harcama olmaz. Hizmetin ücreti 1 TL. Gün başından gece saat 23.59.59’a kadar olan vakit içersinde dilediğiniz kadar bağlanabiliyorsunuz bu paket sayesinde internete.

Nasıl Abone Olurum?

Hizmeti kullanmak için ABONE GUNLUK CEPNET yazıp 3636‘ya mesaj göndermeniz yeterlidir. Fakat dikkat etmeniz gereken bir durum var. Siz mesajı gönderdikten sonra gelmesi gereken onay mesajı gelmeden internete bağlanmamalısınız. Ayrıca sınırsız olmasına rağmen bu pakette 10mb kullanımdan sonra hızınız düşürülmektedir adil kullanım kotası adı altında.

Bu yazılara da göz atmak ister misiniz?

Vega 100 Kapsül Sipariş hattı nelere dikkat edilmelidir
Cinsel konularda özellikle erkeklerin kullandığı ürünlerin başında gelen Vega100 kapsüllerinin dikkat çekici biçimde kullanımı son...
4 ay önce yayınlandı.
GELECEK YILIN YENİ FİLMLERİ BURADA
2015 yılının birçok yabancı yapımına yer verdiğimiz sitemizde gelecek senenin yani 2106 senesinin birçok filmini...
4 ay önce yayınlandı.
Yağ Yakıcı Nedir, Ne İşe Yarar?
Zayıflamak isteyenlerin kullandığı l karnitin isimli supplement, sadece zayıflamaya ve yağ yakmaya yaramıyor. Birçok faydası...
5 ay önce yayınlandı.

Bu yazıya 1 yorum yapılmış.

  1. hızını niye düşürüyonuz ki sanki

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?