Şüpheli.Net - Şüphe Tek Gerçektir …

Vodafone Günlük Cepnet (Sınırsız)

5 sene önce yayınlanan bu yazı tarafından Cep Telefonu, Detay Bilgi kategorisine eklenmiş.

Türkiye’de de hizmet veren Vodafone’un 3g alt yapısı gerçekten de çok iyi. Kendi deneyimlerime dayanarak söyleyebilirim ki İstanbul’dan Çanakkale’nin en ücra köyüne, Malatya’nın dağına hatta yaptığım tren yolculuklarında düz ovanın ortasında bile her zaman internete bağlanabildim Vodafone’un 3g hizmeti ile.

Vodafone pek çok 3g internet paketi sunmakta. Bunlarda bir tanesi de Günlük Cepnet adlı sınırsız paket. Açıkçası bu paket acil durum paketi denilebilecek bir niteliğe sahip, zira hafta boyunca her gün bu paketi almak çok mantıklı bir harcama olmaz. Hizmetin ücreti 1 TL. Gün başından gece saat 23.59.59’a kadar olan vakit içersinde dilediğiniz kadar bağlanabiliyorsunuz bu paket sayesinde internete.

Nasıl Abone Olurum?

Hizmeti kullanmak için ABONE GUNLUK CEPNET yazıp 3636‘ya mesaj göndermeniz yeterlidir. Fakat dikkat etmeniz gereken bir durum var. Siz mesajı gönderdikten sonra gelmesi gereken onay mesajı gelmeden internete bağlanmamalısınız. Ayrıca sınırsız olmasına rağmen bu pakette 10mb kullanımdan sonra hızınız düşürülmektedir adil kullanım kotası adı altında.

Bu yazılara da göz atmak ister misiniz?

İnstagram takipçi sayısı artırma yöntemleri
İnstagram takipçi sayısının artmasını isteyen kullanıcılar doğru yerdeler. Son zamanlarda oldukça popüler bir sosyal ağ...
2 ay önce yayınlandı.
Sertifikalı Eğitimin Yeni Adresi
Eğitim almanın çok farklı yolları var sadece sertifika veren ve size tam manasıyla eğitim veremeyen...
3 ay önce yayınlandı.
İstanbul Bayrampaşa Etüt Merkezi
Alanında uzman kişilerden eğitim almak herkes ister. İyi bir gelecek için ve kaliteli bir yaşam...
10 ay önce yayınlandı.

Bu yazıya 1 yorum yapılmış.

  1. hızını niye düşürüyonuz ki sanki

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?